اقتصادانرژی

اجرای ۲۰ همت پروژه عام‌المنفعه در وزارت نفت

به گزارش پایگاه خبری پرس نیوز، «جواد اوجی» امروز (دوشنبه) در مراسم امضای تفاهمنامه طرح پویش اهدای بسته‌های آموزشی به دانش‌آموزان محروم مناطق نفت‌خیز و گازخیز کشور با اشاره به سنگین بودن هزینه لوله‌کشی برای بسیار از افراد تحت پوشش کمیته امداد یا بهزیستی، افزود: لوله‌کشی داخل منازل این افراد توسط شرکت ملی گاز و در قالب مسوولیت‌های اجتماعی انجام شد.

وی گفت: توسعه گازرسانی در این مناطق انجام شده بود، اما این افراد به دلیل نداشتن امکان پرداخت هزینه لوله‌کشی داخل منزل، از این نعمت محروم بودند و نصب علمک گاز برای آن‌ها ممکن نبود.

اوجی اظهار داشت: با توجه به اینکه ۲ ماه بعد از گاز رسانی به هر منطقه، سوخت مایع آنجا قطع می‌شود، این مسئاله به‌ویژه در مناطق سردسیر (از جمله کهگیلویه و بویراحمد) به یک معضل تبدیل شده بود.

به گزارش پرس نیوز، بنابر تفاهم‌نامه طرح پویش اهدای بسته‌های آموزشی به دانش‌آموزان محروم مناطق نفت‌خیز و گازخیز کشور، ۲۰ میلیارد تومان بسته‌های آموزشی بین دانش‌آموزان این مناطق توزیع می‌شود.

این تفاهم‌نامه بین شرکت ملی نفت ایران، معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و کمیته امداد امام خمینی(ره) امضا شد.

منبع:ایرنا

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا