بانک و بیمه

بیمه سرمد در نمایشگاه کیش اینوکس ۲۰۲۳ حضور یافت

شرکت بیمه سرمد در دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی با عنوان کیش اینوکس ۲۰۲۳ حضور یافت.

به گزارش پرس نیوز به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، در یکی از مهم‌ترین رویدادهای صنعت بیمه کشور،شرکت بیمه سرمد همگام با سایر شرکت‌های بیمه در نمایشگاه «کیش اینوکس» حضور پیدا کرده است. بیمه سرمد طرح دندان‌پزشکی انفرادی و خدمات نرم‌افزار نسخه‌چی را در این رویداد به معرض دید گذاشته است.

آقای بهشتی‌نژاد، مدیرعامل شرکت در روز اول نمایشگاه از غرفه بانک صادرات و بیمه سرمد بازدید کرد و با مدیران شرکت‌های مختلف حاضر در نمایشگاه جلسات متعددی را در جهت تبادل اطلاعات و هم افزایی برگزار کردند.

رویداد کیش اینوکس در طول سال‌های برگزاری با برخورداری از حمایت و مشارکت گسترده وزارت‌خانه‌ها، دستگاه‌ها و فعالین اقتصادی بخش‌های دولتی و خصوصی و همچنین مشارکت‌کنندگان بین‌المللی به محلی برای ارائه قابلیت‌ها، ظرفیت‌ها و تبادل اطلاعات فعالان اقتصادی داخلی و بین‌المللی تبدیل شده است.

دهمین دوره رویداد کیش اینوکس به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و موثرترین رویدادهای اقتصادی کشور از ۱۵ تا ۱۸ آبان ماه سال جاری در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش و مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش برگزار می‌شود.

بسترسازی تامین مالی شفاف و متنوع، ظرفیت‌سازی شرکت‌های رتبه‌بندی اعتباری، نقش سیستم بانکی کشور در مسیر مهار تورم و رشد تولید، استفاده از ظرفیت‌های مشترک بازار پول و سرمایه، معرفی ابزارهای صنعت بیمه در مسیر تحقق شعار سال بخشی از اهداف دهمین دوره برگزاری رویداد کیش اینوکس ۲۰۲۳ می‌باشد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا