خودروداخلیصفحه اصلیطرح های فروش

شرایط فروش پیکاپ دوکابین تاگا / ویژه شب یلدا

شرکت پادران موتور بخشنامه فروش اعتباری قطعی پیکاپ دوکابین تاگا بصورت محدود (با تسهیلات بدون بهره و بدون ضامن به همراه یک سال بیمه بدنه رایگان ) را اعلام کرد.

به گزارش پرس نیوز، شرکت پادران موتور شرایط فروش نقدی و اقساطی پیکاپ وارداتی کینگ لینگ تاگا H را اعلام کرد. در این طرح فروش که توسط شرکت پادران موتور به مناسبت شب یلدا برگزار می شود، پیکاپ تاگا در دو نسخه لانگ و استاندارد با موعد تحویل 15 روزه به فروش می رسد.

این بخشنامه تا زمان تکمیل ظرفیت و یا ساعت 17 روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۴  فعال خواهد بود.

بخشنامه-فروش-تاگا-یلدا

توضیحات:

* قیمت‌های اعلامی به ریال بوده و با احتساب بیمه شخص ثالث ، مالیات بر ارزش افزوده و یک سال بیمه بدنه رایگان می‌باشد.

* هزینه شماره‌گذاری برعهده خریدار محترم است.

* سند خودرو تا پایان اقساط در رهن شرکت و بیمه بدنه به ذینفعی صنایع خودروسازی پادرا می‌باشد.

* وجوه نقدی می‌بایست بحساب شرکت صنایع خودروسازی پادرا به شماره ۱۷۰۲۲۱۱۴۱۵۰۷۳۹۱ و یا شماره شبا ۱۶۰۲۲۰۱۷۰۲۰۲۱۱۴۱۵۰۷۳۹۰۰۱ IR بانک توسعه تعاون، واریز گردد.

* در فیش واریزی، نام خریدار با نام واریز کننده وجه می‌بایست مطابقت داشته باشد و درضمن چک اقساط حتماً بنام شخص خریدار و از نوع صیادی و سامانه‌ای ( بنفش ) باشد.

* مشخصات فنی، آپشن‌ها و سایر امکانات خودرو از طریق سایت شرکت به نشانی www.padramotors.com برای متقاضیان عزیز قابل رویت بوده و پرداخت وجه به منزله آگاهی و پذیرش مشخصات فنی می‌باشد، درضمن هر گونه مغایرت احتمالی مشخصات خودرو تحویلی با کاتالوگ‌ها، سایت اینترنتی شرکت و آگهی‌های منتشره، تعهدی برای شرکت ایجاد نمی‌نماید و در هر صورت ملاک نهایی، خودرو آماده تحویل می باشد و خریدار طرح هرگونه ادعای معارضی را از خود سلب و اسقاط نمود.

* مدت تحویل ۱۵ ( پانزده ) روز کاری ( ایام تعطیلات رسمی و روزهای پنجشنبه روز کاری محسوب نمی‌گردد) .

* این بخشنامه از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۲ آغاز و صرفاً تا زمان تکمیل ظرفیت و حداکثر تا ساعت ۱۷ روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ اعتبار دارد و به درخواست‌های پس از آن ترتیب اثر داده نخواهد شد و درضمن در طی این مدت درصورت تکمیل ظرفیت، شرکت نسبت به متوقف نمودن این طرح و بخشنامه فروش محق خواهد بود.

* شرکت هیچگونه مسئولیتی برای تحویل خودرو در قبال واریز وجوهی که از زمان اعتبار این بخشنامه و یا تکمیل ظرفیت گذشته باشد نخواهد داشت و تحویل خودرو درقبال اینگونه واریزی‌ها، صرفاً منوط بر تامین مجدد موجودی خودرو و با قیمت بخشنامه جدید می‌باشد.

* رنگ های موجود شامل : آبی سرمه‌ای – خاکستری – زرد – قرمز یاقوتی

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا