خارجیخودروصفحه اصلی

ایرادهای خودرو‌ لوکس جنسیس

خودروساز لوکس هیوندای، یعنی جنسیس، اولین مدل خود را در سال ۲۰۰۳ معرفی کرد؛ جنسیس در حال حاضر هشت مدل، شامل چهار SUV و چهار سدان (یک مدل برقی برای هر بخش) ارائه می‌کند.

به گزارش پرس نیوز، در سال‌های اخیر، بخش خودرو‌های لوکس به جایگاه جدیدی رسیده است. علاوه بر برند‌های جدیدتر که در رتبه‌های بالاتری قرار گرفته‌اند، برند‌های موجود مانند مرسدس بنز و کادیلاک همچنان مرز‌های لوکس بودن را جابجا کرده‌اند.جنسیس در حال حاضر هشت مدل، شامل چهار SUV و چهار سدان (یک مدل برقی برای هر بخش) ارائه می‌کند.

خودرو‌های لوکس، چه یک سدان یا یک SUV، گران‌تر از اکثر خودرو‌های جدید هستند و همین امر باعث می‌شود تا میزان اطمینانی که این خودرو‌ها ارائه می‌کنند، موضوعی حیاتی در هنگام خرید در نظر گرفته شود. خوشبختانه، بسیاری از برند‌های خودرو‌های لوکس، شهرت خوبی برای ساخت خودرو‌های قابل اعتماد دارند؛ اما برخی از آن‌ها نسبت به سایرین، ضعیف‌تر عمل می‌کنند.

عیب و ایراد‌های خودروی مشهور آلمانی

در اینجا قصد داریم تا نگاهی دقیق‌تر به برند‌های خودرو‌های لوکس و نحوه رتبه‌بندی آن‌ها در برابر یکدیگر از نظر قابلیت اعتماد و اطمینان بیندازیم.خودروساز لوکس هیوندای، یعنی جنسیس، اولین مدل خود را در سال ۲۰۰۳ معرفی کرد. جنسیس در حال حاضر هشت مدل، شامل چهار SUV و چهار سدان (یک مدل برقی برای هر بخش) ارائه می‌کند.

جنسیس2

در میان سدان‌های جنسیس، مدل G ۸۰ قرار دارد که با امتیاز کلی قابلیت اطمینان ۸۵/۱۰۰ در صدر قرار دارد. مدل کوچکتر G ۷۰ نیز امتیاز ۸۴/۱۰۰ را کسب کرده است. قیمت G ۸۰ مدل ۲۰۲۴ از ۵۴۴۰۰ دلار (معادل ۳ میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان) شروع می‌شود.

شاسی بلند جمع و جور GV ۶۰ که یکی از دو شاسی بلند الکتریکی این برند در حال حاضر محسوب می‌شود، با امتیاز کلی ۷۱ از ۱۰۰، از مدل GV ۷۰ کمی بزرگتر که امتیاز ۸۴ از ۱۰۰ را گرفته، فاصله دارد. قیمت GV ۶۰ الکتریکی از ۵۲ هزار دلار (معادل ۳ میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان) شروع می‌شود.

جنسیس

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا