اقتصادصفحه اصلیمناطق آزاد

اخذ گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) و HSE MS توسط منطقه ویژه اقتصادی لامرد

پس از ارزیابی ها و ممیزی خارجی صورت گرفته توسط تیم ممیزی، منطقه ویژه اقتصادی لامرد موفق به کسب گواهینامه های سیستم مدیریت یکپارچه، ایمنی، بهداشت حرفه ای و زیست محیطی شد.

به گزارش پرس نیوز، به دنبال پیاده‌سازی سیستم مدیریت یکپارچه از سال 1399 و پیرو بازنگری انجام شده در فرآیندها در سال جاری، منطقه ویژه اقتصادی لامرد موفق به کسب گواهینامه های سیستم مدیریت یکپارچه، ایمنی، بهداشت حرفه ای و زیست محیطی شد.
سیستم مدیریت یکپارچه شامل پیاده‌سازی و استقرار 3 استاندارد مدیریت زیست محیطی(ISO 14001)، استاندارد مدیریت کیفیت (ISO 9001) و استاندارد مدیریت ایمنی و بهداشت (ISO 45001) است.
لازم به ذکر است این دومین دوره صدور گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه در منطقه ویژه اقتصادی لامرد به شمار می رود. گواهینامه ایزو دارای سه سال اعتبار است که سازمان دریافت کننده گواهینامه ایزو می بایست پس از صدور تا دو سال سالیانه اقدام به تمدید مراقبتی نماید.
مطابقت اجرای فرآیندها با الزامات استاندارد حاصل تلاش مدیران و کارکنان منطقه ویژه لامرد است که منجر به اخذ این گواهینامه‌ها که در راستای مدیریت کیفیت، جلوگیری از آلودگی محیط زیست و ایمن‌سازی محل کار برای کارکنان است است.

منبع:فرینا

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا