تکنولوزی و آموزشخودرو

از پورشه تا سیمرغ؛ نمایشگاه خودرو قطر 2023

به گزارش پایگاه خبری پرس نیوز، نمایشگاه خودرو قطر 2023 روز پنجم اکتبر فعالیت خود را آغاز کرد و تا روز چهاردهم اکتبر دایر است. برندهای مختلف اروپایی، آسیایی و آمریکایی در این نمایشگاه حضور دارند و جدیدترین محصولات خود را به معرض نمایش عموم گذاشته‌اند.

خودروهای الکتریکی بی‌ام‌و برای مشتریان قطری

غرفه بی‌ام‌و در نمایشگاه خودرو قطر 2023، محصولات الکتریکی این برند را به نمایش گذاشته است. بی‌ام‌و i5 و بی‌ام‌و iX دو محصول شاخص و پاک این شرکت در قطر هستند. البته سایر خودروهای بی‌ام‌و نیز در غرفه این شرکت حضور دارند. با توجه به درآمد بالای ساکنین قطر، بی‌ام‌و علاقه دارد خودروهای الکتریکی‌اش را به آن‌ها عرضه کند.

از پورشه تا سیمرغ؛ چه در نمایشگاه قطر گذشت؟/ عکس

حضور گسترده نیسان و تویوتا در نمایشگاه خودرو قطر 2023

برندهای ژاپنی از گذشته‌های دور تا به امروز در کشورهای عربی محبوب بوده‌اند. خودروهای ژاپنی همچون نیسان پاترول،‌ تویوتا لندکروزر، تویوتا پرادو و تویوتا هایلوکس در بازار کشورهای حاشیه خلیج فارس بسیار محبوب هستند.

از پورشه تا سیمرغ؛ چه در نمایشگاه قطر گذشت؟/ عکس

تویوتا با تمرکز بر شاسی‌بلندها و پیکاپ‌هایش در این نمایشگاه حاضر شده است. تویوتا لندکروزر و تویوتا هایلوکس دو خودروی پرطرفدار این برند هستند که در نمایشگاه قطر حضور دارند. نسخه رونمایی‌شده از تویوتا هایلوکس به کیت GR نیز مجهز بوده و تغییرات ظاهری متعددی را نسبت به نسخه ساده هایلوکس تجربه کرده است.

از پورشه تا سیمرغ؛ چه در نمایشگاه قطر گذشت؟/ عکس

در سوی دیگر، نیسان با تنوع بیشتری در قطر حضور دارد. نیسان پاترول نیسمو محصول سرشناس غرفه نیسان است؛ بااین‌حال خودروهای دیگری همچون نیسان Z جدید توجهات قطری‌ها را به خود جلب کرده‌اند. برند لوکس نیسان یعنی اینفینیتی نیز در نمایشگاه قطر حضور دارد.

از پورشه تا سیمرغ؛ چه در نمایشگاه قطر گذشت؟/ عکس

کیا شما را به خرید خودروهای برقی تشویق می‌کند!

خودروسازان کره‌ای برخلاف ژاپنی‌ها، رویه متفاوتی را برای حضور در نمایشگاه خودرو قطر 2023 انتخاب کرده‌اند. کیا با انبوهی از خودروهای الکتریکی در این رویداد حضور دارد تا آینده صنعت خودرو را نشان قطری‌ها دهد. کیا EV5 و کیا EV9 دو محصول جدید خودروساز کره‌ای برای مشتریان خاورمیانه‌ای است.

از پورشه تا سیمرغ؛ چه در نمایشگاه قطر گذشت؟/ عکس

سوپراسپرت‌ها در نمایشگاه خودرو قطر؛ از پورشه تا سیمرغ

در مقایسه با سایر نمایشگاه‌های بین‌المللی خودرو، نمایشگاه خودرو قطر 2023 سوپراسپرت‌های کمتری را در خود جای داده است. برندهای پورشه و مک‌لارن حضور گسترده‌ای در این نمایشگاه دارند. لامبورگینی نیز غرفه‌ای را در این نمایشگاه دایر کرده است. درنهایت، سوپراسپرت افغانستانی سیمرغ نیز توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است.

از پورشه تا سیمرغ؛ چه در نمایشگاه قطر گذشت؟/ عکس

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا