بانک و بیمه

اسامی برندگان قرعه کشی حساب‌های قرض‌الحسنه بانک مسکن اعلام شد

نتایج نهایی چهل و سومین دوره قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه بانک مسکن از طریق سایت این بانک در دسترس مشتریان قرار گرفت.

به گزارش پرس نیوز به نقل از روابط عمومی بانک مسکن– اسامی ۳۵۷ هزار و ۹۶۳ برنده چهل و سومین دوره قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه بانک مسکن منتشر شد و صاحبان این حساب‌ها می‌توانند با مراجعه به سایت بانک مسکن به آدرس https://www.bank-maskan.ir/web/guest/winners از نتایج قرعه کشی مطلع شوند.

مشتریان پس از ورود به لینک بالا، می توانند با وارد کردن کد ملی و یا شماره حساب خود نتیجه قرعه کشی را مشاهده کنند. علاوه بر این در روزهای آینده، امکان اطلاع از نتایج این دوره از قرعه‌کشی به صورت حضوری در شعب بانک مسکن نیز فراهم خواهد شد.

مراسم این دوره از قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه بانک مسکن برای اولین بار در شبکه بانکی به صورت آنلاین برگزار شد و بیش از ۸۵۰۰ نفر به صورت آنلاین از طریق سایت بانک مسکن و شبکه‌های مجازی آپارات و گپ در این مراسم حضور داشتند.

۸۴ کمک هزینه یک میلیارد ریالی خرید خودرو داخلی، ۱۰۰۰ کمک هزینه ۵۰۰ میلیون ریالی خرید لوازم خانگی تولید داخل، ۲۵۰۰ کمک هزینه ۱۰۰ میلیون ریالی سفر به عتبات عالیات، ۳۰۰۰ کمک هزینه ۵۰ میلیون ریالی خرید صنایع دستی و میلیون‌ها ریال جایزه نقدی دیگر از جوایز این دوره از قرعه کشی حساب‌های قرض الحسنه بود.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا