گوناگون

اطلاعیه تعطیلی مدارس چهارشنبه ۴ اردیبهشت

ستاد بحران شهرستان زرند در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به دلیل شرایط نامناسب جوی و احتمال بارندگی شدید در روز چهارشنبه پنجم اردیبهشت، همه مدارس این شهرستان تعطیل است.

به گزارش پرس نیوز،  در این اطلاعیه از شهروندان خواسته شده در روز چهارشنبه و پنجشنبه از مسافرت به مناطق کوهستانی و قرار گرفتن در مسیر رودخانه‌ها خودداری کنند.ستاد بحران شهرستان زرند در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به دلیل شرایط نامناسب جوی و احتمال بارندگی شدید در روز چهارشنبه پنجم اردیبهشت، همه مدارس این شهرستان تعطیل است.

استاندار یزد در لایو ستاد مدیریت بحران اعلام کرد: مدارس استان یزد به غیر از مناطق ابرکوه، مروست، خاتم و بافق به علت هشدار بارش سنگین، فردا غیرحضوری شد.

همچنین علی ضیاءالدینی شهردار زرند در حاشیه بازدید از معابر و بندهای خاکی سطح شهر با اعلام اینکه نیروهای شهرداری در وضعیت آماده‌باش کامل قرار دارند، گفت: با توجه به پیش‌بینی تداوم بارش توسط سازمان هواشناسی، آماده‌‍‌باش عوامل خدمات شهری و شهرداری‌ها تمامی مناطق ادامه خواهد داشت.

وی با اعلام اینکه آمادگی و اقدامات لازم برای پیشگیری و کنترل هرگونه بحران و عارضه احتمالی در خصوص سیلاب، آبگرفتگی و آب ماندگی در سطح شهر و محلات در حال انجام است، افزود: تمام تلاش ما در مجموعه شهرداری این است که مردم در هنگام نزول رحمت الهی دچار مشکلی نشوند و دغدغه خاطری نداشته باشند.

شهردار زرند با اشاره به انجام بیش از ۱۵۰مورد رفع آبگرفتگی در سطح شهر توسط نیروهای شهرداری، بیان کرد: شهروندان در صورت هر گونه مشکلی می‌توانند با شماره ۳۳۴۲۲۷۷۵ شهرداری تماس بگیرند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا