خودروداخلی

افتتاح رسمی آکادمی بین المللی ایمنی جاده ها، اتومبیلرانی و وسایل نقلیه گردشگری

آکامی بین المللی ایمنی جاده ها، اتومبیلرانی و وسایل نقلیه گردشگری با تلاش کانون جهانگردی و اتومبیلرانی تشکیل و آغاز به کار کرد.

به گزارش پرس نیوز از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، این آکادمی روز سه شنبه ۹ آبان ماه ۱۴۰۲ در مراسمی با حضور محمدحسین صوفی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، نمایندگان استانی، کلوپ های ملی و کمیته های تخصصی حوزه اتومبیلرانی و وسایل نقلیه گردشگری کانون در تمامی استان های کشور افتتاح شد.

بر اساس هماهنگی و برنامه ریزی های انجام شده، از این پس از مربیان مورد تأیید فدراسیون بین المللی اتومبیلرانی (FIA) و مدرسین بین المللی از کشورهای خارجی برای به روزآوری آموزش ها و دوره های رانندگی و ایمنی جاده های کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، دعوت می شود.

این آکادمی زیرنظر حوزه اتومبیلرانی و وسایل نقلیه گردشگری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی فعالیت خواهد کرد و عملکرد آکادمی های استانی به صورت ماهانه مورد بازبینی و رصد قرار خواهد گرفت.

هدف از تشکیل این آکادمی ترویج فرهنگ رانندگی ایمن، حفظ جان کاربران راه ها و توسعه آموزش های اتومبیلرانی و همچنین گردشگری مسئولانه در میان اقشار مختلف جامعه است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا