اقتصادراه و شهرسازیصفحه اصلیگردشگریهوایی

افتتاح هفتمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع‌وابسته

هفتمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته با حضور وزیر راه و شهرسازی، معاونان وی و دیگر مسئولان هم‌زمان با هفته حمل و نقل با حضور ۳۱۶ شرکت در محل مصلی امام‌خمینی (ره) افتتاح شد.

به گزارش پرس نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، هفتمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته هم‌زمان با هفته حمل و نقل با حضور ۳۱۶ شرکت‌ بخش خصوصی و دولتی در مصلی امام خمینی (ره) تهران با شعار حمل و نقل هوشمند، ترانزیت و توسعه اقتصاد به مدت سه روز و از ۲۷ تا ۲۹ آذرماه برگزار برپا خواهد بود.

در این نمایشگاه که با حضور مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی، معاونان و دیگر مسئولان هم‌زمان با هفته حمل ونقل در سالن شبستان مصلای امام خمینی (ره) افتتاح شد، شرکت‌کنندگان به نمایش دستاوردهای خود در این نمایشگاه می‌پردازند.

هفتمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته در زمینی به وسعت بیش از ۱۶ هزار متر مربع با مشارکت بیش از ۸۵ شرکت دانش بنیان و استارتاپ و نمایندگان خارجی که نسبت به دوره‌های گذشته بی‌سابقه است، برگزار خواهد شد. رونمایی از حداقل ۲۲ محصول از شرکت‌های مختلف و همچنین ماشین‌آلات راهسازی و برگزاری کارگاه‌های آموزشی توسط انجمن‌ها و اتحادیه‌های صنفی از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه است.

برگزاری میز ارتباطات مردمی با حضور معاونان وزیر راه و شهرسازی و رؤسای سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه در محل نمایشگاه به منظور پاسخگویی به مراجعه‌کنندگان، برگزاری نشست‌های تخصصی، آغاز اولین رالی تور کشنده‌های سنگین از تهران در محل نمایشگاه و پایان در شهر اراک  با حضور بیش از ۴۰ خودرو سنگین توسط کانون جهانگردی و اتومبیلرانی و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از دیگر برنامه‌های نمایشگاه در هفته حمل و نقل است.

همچنین نشست‌های تخصصی با عناوین راهکارهای تبیین مبحث ۲۳ مقررات ملی و کنترل ساختمان، کارگاه آموزشی مهندسی ارزش، کارگاه آموزشی بررسی ویژگی‌های فیزیکی و عملکردی مراکز لجستیکی کشورهای مختلف، کارگاه آموزشی مهندسی ارزش برنامه‌ریزی شده توسط شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور، کارگاه آموزشی بررسی ویژگی‌های فیزیکی و عملکردی مراکز لجستیکی کشورهای مختلف برنامه‌ریزی شده توسط مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، کارگاه استفاده از آسفالت سرد کیسه‌ای برای عملیات تعمیر و نگهداری زمستانه با تمرکز بر پر کردن چاله‌ها برنامه‌ریزی شده توسط شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک و راهکارهای تبیین مبحث ۲۳ مقررات ملی و کنترل ساختمان تحت عنوان الزامات ترافیکی برنامه‌ریزی شده توسط کمیسیون تخصصی ترافیک سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، از دیگر کارگاه‌های تخصصی است که در نمایشگاه تدارک دیده شده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا