اقتصادمناطق آزاد

افزایش تعاملات سازمان منطقه آزاد چابهار با پلیس فرودگاه‌های کشور

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در دیدار با فرماندهی پلیس فرودگاه‌های کشور گفت: برای رفاه و آسایش بیشتر، گسترش چتر حمایتی و خدمات‌دهی مطلوب به مسافران و به ویژه حجاج برنامه‌های ویژه در فرودگاه چابهار داریم.

به گزارش پرس نیوز، امیر مقدم با قدردانی از تلاش و زحمات پلیس در فرودگاه و تامین امنیت، افزود: سرمایه‌گذاران، فعالان اقتصادی، گردشگران و مسافران بخاطر ارایه خدمات مطلوب و تامین امنیت و رفاه حاکم در فرودگاه رضایتمندی خوبی از پلیس و سایر دست اندرکاران دارند.

مقدم ادامه داد: می‌بایست تعاملات بین همکاران سازمان منطقه آزاد چابهار و پلیس فرودگاه بیشتر شود تا شاهد خدمات رسانی خوبی باشیم.

وی بیان کرد: از مهمترین برنامه‌های سازمان منطقه آزاد چابهار تامین امکانات از طریق تامین زمین برای مجموعه پلیس فرودگاه، نیروهای سپاه و تامین کنندگان امنیت است و این از طریق تشکیل تعاونی مسکن قابل انجام است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، بر نزدیک تر شدن تعاملات پلیس با منطقه آزاد تاکید و خاطرنشان کرد: بزودی در موضوعات مختلف طی تفاهنمامه‌ای اقدام خواهد شد چون ما در کنار پلیس فرودگاه برای ایجاد امنیت جهت رفاه مردم هستیم و از این بابت از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

**نیازمند حمایت همه جانبه منطقه آزاد چابهار هستیم

فرماندهی پلیس فرودگاه‌های کشور نیز در دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار اظهار داشت: از کمک و همکاری‌های سازمان منطقه آزاد چابهار درخصوص تعامل و تامین برخی امکانات جهت رفاه مسافران تشکر و قدردانی می‌کنیم.

سردار محسن عقیلی گفت: ساختمان پلیس فرودگاه چابهار توسط منطقه آزاد احداث شده است که قابل تقدیر است.

سردار عقیلی،  از نگاه بلند مدیرعامل سازمان منطقه آزاد در خصوص تامین امنیت و مجموعه پلیس فرودگاه چابهار تقدیر و تشکر می‌شود و امیدواریم برای تامین زمین جهت اسکان نیروهای پلیس و نیروهای انتظامی و امنیتی چاره اندیشی شود.

فرمانده پلیس فرودگاه چابهار نیز گفت: از همکاری و مساعدت منطقه آزاد چابهار درخصوص روشنایی باند فرودگاه، ایجاد امکانات رفاهی تشکر می‌کنیم.

دولت‌یار زنگنه ادامه داد: خدمات دهی به حجاج از کارهای جدید در فرودگاه چابهار بعد از سالها انتظار بود که با حمایت مسئولان به ویژه منطقه آزاد چابهار شاهد ورود و خروج حجاج بودیم و این رضایتمندی مردم را به همراه داشت.

گفتنی است در این دیدار مدیران منطقه آزادچابهار، مدیرکل فرودگاه‌‌های سیستان و بلوچستان، فرماندهی پلیس فرودگاه ایرانشهر نیز حضور داشتند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا