اقتصادانرژی

انجام نخستین عملیات بارگیری نفت از پایانه صادراتی” جاسک “

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران گفت:نخستین عملیات بارگیری از پایانه صادراتی جاسک بعنوان یکی از شش منطقه عملیاتی این شرکت بزودی انجام خواهد شد.

به گزارش پرس نیوز، ” عباس غریبی ” روز سه شنبه در آئین معارفه سرپرست جدید روابط عمومی شرکت پایانه نفتی ایران اظهار کرد: این پایانه در فاز نخست توانایی ذخیره‌سازی ۱۰ میلیون بشکه نفت را دارد.

وی افزود: همچنین سه بارانداز شناور واقع در این پایانه توان صادرات عملیاتی روزانه ۳ میلیون بشکه نفت را دارد.

غریبی گفت: همچنین در آینده نزدیک سامانه ریلی در پایانه جدید “شهر ری ” به این شرکت تحویل خواهد شد.

وی بااشاره به ضرورت مستند سازی و انعکاس فعالیت های شرکت پایانه های نفتی در مناطق عملیاتی افزود: عملکرد همکاران در مناطق عملیاتی باید با استانداردهای روز به مردم معرفی شود.

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران ادامه داد: حوزه عملکردی و جغرافیایی این شرکت در پنج استان شامل ۲ منطقه مهم عملیاتی در استان بوشهر ، یک منطقه در ماهشهر خوزستان ، یک منطقه در نکا مازندران ، و همچنین یک مجموعه ستادی در تهران است.

وی با بیان اینکه شرکت پایانه های نفتی ایران جایگاه و اهمیت بالایی در سطح ملی و بین المللی دارد یادآور شد: برهمین اساس روابط عمومی پایانه های نفتی باید در تراز ملی و فراملی عمل کند.

غریبی تصریح کرد: شرکت پایانه های نفتی ایران بدلیل استراتژیک بودن نیازمند برخورداری از روابط عمومی توانمند است تا بتواند فعالیت های مهم و حیاتی این شرکت در اقتصاد کشور را مستند سازی و گزارش دهی کند.

وی ادامه داد: روابط عمومی باید نقش گزارش دهی ، شفافیت سازی فعالیت ها و عملکرد ها را به خوبی انجام دهد.

غریبی با اشاره به نقش مهم فضای مجازی در اطلاع رسانی و شفاف سازی ابراز امیدواری کرد روابط عمومی پایانه های نفتی در دوره جدید مدیریتی فعالیت مناسبی در فضای مجازی در راستای شفافیت ، ارایه عملکرد و گزارش دهی به مردم داشته باشد.

وی حضور افراد فعال و اثرگذار در روابط عمومی ها را مهم ارزیابی کرد و گفت: قطعا در راستای تعالی سازمانی که مد نظر است حضور افراد فعال و اثرگذار در روابط عمومی این شرکت بسیار مهم است.

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران بااشاره به سختی کار همکاران این شرکت در مناطق عملیاتی افزود: در برخی اوقات همکاران ستاد هم از مناطق عملیاتی کمتر اطلاع دارند که این زحمات باید توسط روابط عمومی منعکس شود.

وی ابراز امیدواری کرد با انتشار به موقع و دقیق اخبار ، گزارش ها و عملکرد ها بتوان شرکت پایانه ها و شرکت ملی نفت ایران را در این حوزه سربلند کرد.

در این آئین عبدالله نجفی بعنوان سرپرست جدید روابط عمومی شرکت پایانه های نفتی ایران معرفی و از خدمات روح الله اخوان در مدت تصدی این مسوولیت قدردانی شد.

نجفی سابقه مشاور عالی رییس بسیج رسانه کشور و همچنین مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان بوشهر را در کارنامه دارد.

کارشناس روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر، مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر، سرپرست روزنامه دانش نفت در استان بوشهر، دبیر جشنواره های رسانه ای و مدیریت و سردبیری رسانه های مکتوب و مجازی از دیگر سوابق نجفی است.

منبع:ایرنا

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا