اقتصادراه و شهرسازی

بالاترین کیفیت ساخت نهضت ملی مسکن به شهر جدید تیس تعلق گرفت

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید تیس با اعلام بازدید استاندار سیستان و بلوچستان از پروژه‌های نهضت ملی و سایر پروژه‌های عمرانی آن شهر جدید، گفت: بالاترین کیفیت ساخت نهضت ملی مسکن به شهر جدید تیس در سیستان و بلوچستان تعلق گرفت.

به گزارش پرس نیوز به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از شرکت عمران شهرهای جدید، محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان، مهدی قربانی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید تیس و هیات همراه از پروژه‌های نهضت ملی و سایر پروژه‌های عمرانی شهر بازدید کرده و از نزدیک در جریان جزییات اقدامات قرار گرفتند.

قربانی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید تیس در این بازدید ضمن اشاره به رضایت استاندار از کیفیت بالای ساخت واحدهای نهضت ملی در این شهر، گفت: این دومین سالی است که بالاترین کیفیت ساخت پروژه‌های نهضت ملی در جنوب استان به شهر جدید تیس تعلق می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید تیس همچنین بر تأکید استاندار برای توجه ویژه به حوزه توریست و گردشگری اشاره کرد و افزود: طبق برنامه‌ریزی‌ها، مقرر شد تمامی زیرساخت‌های لازم برای حضور هرچه بیشتر گردشگران که در دستور کار شرکت عمران است در این شهر جدید تا پایان سال از سوی شرکت عمران شهر جدید تیس انجام شود.

به گفته وی، اجرای پروژه‌های روبنایی، زیربنایی و نهضت ملی به طور هم‌زمان از دیگر تاکیدهای استاندار در این بازدید بود.

یادآور می‌شود، شرکت عمران شهر جدید تیس در کنار ساخت مسکن به طور همزمان در حال آغاز ساخت مدرسه و مسجد، خدمات زیربنایی و واحدهای نهضت ملی در این شهر جدید است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا