بانک و بیمهصفحه اصلی

بانک شهر و شهرداری مشهد همکاری های مشترک خود را افزایش می‌هند

در نشست مشترک میان مدیرعامل بانک شهر و شهردار کلانشهر مشهد، دوطرف بر افزایش همکاری ها با هدف بهره مندی شهروندان از خدمات برتر شهری و بانکی تاکید کردند.

به گزارش پرس نیوز، سیدمحمد مهدی احمدی مدیرعامل بانک شهر در این نشست که اعضای شورای شهر و جمعی از مدیران ارشد مدیریت شهری کلانشهر مشهد نیز حضور داشتند، به تبیین نقش بانک شهر در کاهش مشکلات شهری و خدمات رسانی شایسته آن به شهروندان پرداخت.

دکتر احمدی تصریح کرد: بانک شهر با بیش از یک دهه فعالیت در شبکه بانکی کشور، به عنوان بانکی محبوب و قابل اعتماد برای شهروندان، همواره به عنوان بازوی توانمند شهرداری‌ها حمایت خود را از این نهاد اجتماعی و خدماتی به بهترین شکل انجام داده است.

بانک شهر1

وی با تاکید بر اینکه توجه به نیازهای شهروندان در تمامی حوزه‌های بانکی، حمایت از واحدهای تولیدی داخلی، خدمات نوآورانه بانکی و نگاه حمایتی به شهرداری‌ها وجه تمایز بانک شهر است، خاطرنشان ساخت: درهمین راستا تلاش کرده ایم با برگزاری نشست‌های تخصصی و احصاء نیازهای شهرداری‌ها، آنان را در پیشبرد برنامه‌های خود و افزایش خدمات رسانی به شهروندان همراهی کنیم.

مدیرعامل بانک شهر تاکید کرد: هم اکنون زمینه استفاده شهرداری‌ها از روش‌های نوین تأمین مالی از سوی این بانک فراهم شده است. ابزارهای موجود در بازار سرمایه نظیر اوراق صکوک و صندوق‌های زمین و ساختمان هم می‌تواند راهکاری مناسب برای مرتفع کردن مشکلات در کلانشهرها باشد.

دکتر احمدی با بیان اینکه افزایش همکاری‌ها و تعاملات میان بانک و شهرداری مشهد، توفیق بیشتر خدمت‌رسانی به شهروندان و زائران رضوی را برای این بانک در پی خواهد داشت، تصریح کرد: امید است طی ماه‌های آینده تعاملات شهرداری و بانک نسبت به گذشته بیشتر شود.

شهردار کلانشهر مشهد نیز در این نشست اظهارکرد: مشهد به عنوان یک شهر مذهبی، سالانه میزبان بیش از سی میلیون زائر از ایران و سراسر جهان است و باید مدیران کشوری نسبت به اختصاص بودجه و تسهیلات به کلانشهر مشهد توجه بیشتری داشته باشند.

محمدرضا قلندر شریف با اشاره به سابقه بالای همکاری میان دو طرف، گفت: افزایش سرمایه و ثروت بانک، باعث افزایش خدمت رسانی مدیریت شهری به تمام شهروندان خواهد بود. بر همین اساس باید توجه داشته باشیم که هرچه میزان ثروت بانک و ارائه تسهیلات به شهرداری‌ها را افزایش دهیم، میزان خدمت به شهروندان را افزایش داده ایم و در نهایت منجر به رضایت‌مندی بیشتر مردم خواهد شد.

قلندرشریف با اشاره به همکاری‌های بیشتر ادامه داد: کمیته مشترک بین شهرداری و بانک  باید تشکیل شود تا به خواسته‌های طرفین با دقت بیشتری پاسخ داده شود. موضوع قطار شهری و دیگر موضوعات مطرح شده را نیز توقع داریم تا مدیران بانک نگاه ویژه‌تری داشته باشند.

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا