بانک و بیمهصفحه اصلی

با جذب نقدینگی شاهد خروج مسکن از رکود خواهیم بود

مشاور عالی مدیرعامل و مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مسکن از جذب سرمایه و امضای چندین تفاهم‌نامه خبر داد، گفت: به طور یقین جذب سرمایه در بدنه بانک، به بحث نهضت ملی مسکن و همچنین در حوزه ساخت و ساز مسکن کمک خواهد و در آینده با رونق ساخت و ساز در کشور شاهد خروج مسکن از رکود خواهیم بود.

به گزارش پرس نیوز به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن، وحید ایمانی با اشاره به ظرفیت‌های اقتصادی کشور، گفت: کشور از لحاظ اقتصادی از ظرفیت‌های بسیاری برخوردار است و به طور یقین گردهمایی‌ها و نمایشگاه‌هایی مانند نمایشگاه کیش اینوکس می‌تواند به تعامل بیشتر شرکت‌های بورسی، بانکی و بیمه‌ای بیانجامد و در آن صورت است که شاهد آن بروز و ظهوری که ما در تارگت اقتصادی کشور به آن نیاز داریم، دست یابیم.

مشاور عالی مدیر عامل و مدیر حوزه ریاست بانک مسکن ادامه داد: وجود اینگونه نمایشگاه‌ها و گردهمایی‌ها می تواند به گسترش تعاملات و هم افزایی شرکت‌ها و سازمان‌ها کمک کند و امیدواریم و مطمئن هستم بانک مسکن وشرکت‌های تابعه آن که با برنامه‌ریزی دقیق و هدفمند در این نمایشگاه حضور دارند با دست پر به تهران بازگشته‌اند.

وی از جذب سرمایه و امضای چندین تفاهم‌نامه خبر داد و افزود: مهم‌ترین هدف بانک مسکن و شرکت‌های تابعه آن برای حضور در گردهمایی‌ها و نمایشگاه کیش اینوکس بازاریابی برای افزایش و جذب سرمایه است. به طور یقین جذب سرمایه در بدنه بانک، به بحث نهضت ملی مسکن و همچنین در حوزه ساخت و ساز مسکن کمک خواهد و در آینده با رونق ساخت و ساز در کشور شاهد خروج مسکن از رکود خواهیم بود.

ایمانی تصریح کرد: دستاوردهای حضور بانک مسکن و شرکت‌های تابعه آن در رویداد کیش اینوکس به زودی برای مردم و رسانه‌ها از سوی همکارانمان اطلاع رسانی خواهد شد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا