اقتصادمناطق آزاد

برگزاری دهمین رویداد بزرگ اقتصادی «کیش اینوکس» با حضور 250 خبرنگار

حضور 250 خبرنگار برای پوشش رسانه‌ای دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و پانزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور 2023 Kish INVEX قطعی شده است.

به گزارش پرس نیوز، پنجمین جلسه شورای معاونان و مدیران این سازمان با محوریت برگزاری با شکوه دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و پانزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور Kish INVEX 2023 با حضور رحیم سرهنگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، معاونان و مدیران مستقل این سازمان و مدیران عامل شرکت های تابعه عصر دوشنبه 8 آبان 1402 در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد.

در این جلسه اهم مصوبات ستادهای برگزاری این رویداد مهم اقتصادی کشور شامل ستاد مدیریت روابط عمومی، معاونت توسعه مدیریت، معاونت گردشگری، معاونت اقتصادی، اداره کل حراست، شرکت سرمایه گذاری و توسعه کیش مورد بحث و بررسی قرار گرفت و برنامه ها و رونمایی های پیش بینی شده در جریان برگزاری نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور 2023Kish INVEX مورد بررسی و بازبینی قرار گرفت.

دهمین رویداد بزرگ کیش اینوکس 2023 از تاریخ 15 تا 18 آبان سال جاری در دو بخش نمایشگاهی و 36 نشست تخصصی با حضور شرکت‌های داخلی و بین المللی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی جزیره کیش برگزار خواهد شد و تا کنون حضور 250 خبرنگار برای پوشش خبری این رویداد قطعی شده است.

بر اساس این گزارش در بخش نمایشگاهی این رویداد بزرگ اقتصادی کشور 200 شرکت، موسسه و نهاد در بخش های دولتی و خصوصی فعال در بازار سرمایه حضور دارند که با توجه به اجرای سیاست‌های اقتصادی دولت سیزدهم، ایجاد این فضای گفتگو و تعامل بین مسئولان اقتصادی کشور در بخش‌های خصوصی و دولتی، این امکان را برای توسعه اقتصادی کشور و عبور از چالش‌ها فراهم می کند.

گفتنی است برگزاری رویداد بزرگ اقتصادی «کیش اینوکس» در طول سال‌های متوالی با برنامه‌ریزی‌های لازم و با حضور مؤثر زیست‌بوم سرمایه‌گذاری و بازار سرمایه، کارشناسان و دست‌اندرکاران اقتصادی به یکی از بزرگ‌ترین و مؤثرترین رویدادهای اقتصادی کشور تبدیل شده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا