اقتصادمناطق آزاد

تامین تجهیزات جدید بندر بهمن برای تسریع فعالیت تجاری

به گزارش پرس نیوز، منصور عظیم زاده اردبیلی با بیان این مطلب در جلسه با جمعی از بازرگانان و فعالان حوزه تجارت جزیره قشم، اظهار کرد: در ماه های گذشته جلسات مختلفی با دستگاه ها و نهادهای مختلف جهت رفع برخی موانع پیش روی فعالیت بازرگانان جزیره انجام شده که امیدوار هستیم با هم افزایی و هماهنگی سایر بخش‌ها شاهد حذف برخی مشکلات باشیم.

عظیم زاده اردبیلی ادامه داد: مجموعه سازمان منطقه آزاد قشم و معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری این سازمان، پیگیری و تلاش برای رفع مشکلات بازرگانان را وظیفه خود می‌داند و برای تامین نیازها و منافع جمعی ساکنان جزیره، گردشگران و تمامی فعالان اقتصادی این منطقه تلاش می کند.

وی تاکید کرد: با هدف تسهیل فرآیند بارگیری و کمک به بازرگانان و افزایش ایمنی بندر بهمن در آینده نزدیک تجهیزات جدید برای این بندر تامین شده و یک فروند آتش خوار تندرو و یک دستگاه پهپاد آتش نشان نیز به ناوگان ایمنی جزیره اضافه خواهد شد.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم در پایان از همکاری سایر دستگاه های اجرایی و نهادها، فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان، فرماندهی دریابانی، فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه و فرماندهی نیروی انتظامی فراجا قشم جهت پیش بینی‌های لازم برای تسهیل فعالیت تجاری و ترخیص کالا و همچنین از همراهی خوب بازرگانان و فعالان اقتصادی جزیره قشم قدردانی کرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا