صفحه اصلیگردشگریمیراث فرهنگی

تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار تا پایان سال به اینترنت مجهز می‌شوند

وزیر ارتباطات گفت: اتصال روستاها به اینترنت باعث رونق مشاغل مرتبط با گردشگری و صنایع‌دستی می‌شود و ما این موضوع را به صورت جدی دنبال می‌کنیم.

به گزارش پرس نیوز به نقل از وزارت میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی، عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات با اشاره به تلاش دولت برای اتصال روستاها به اینترنت پرسرعت اظهار کرد: یکی از افتخارات دولت سیزدهم این است که از ابتدای دولت بیش از ۵۴۰۰ روستای جدید را به شبکه متصل کردیم و از اینترنت پرسرعت برخوردار شدند.

او اضافه کرد: ان‌شاءالله تا  پایان امسال تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار به اینترنت مجهز خواهند شد و این قطعا منجر به توسعه و آبادانی روستاها خواهد شد و در این میان مشاغل مرتبط با حوزه گردشگری و نیز صنایع‌دستی در روستاها با استفاده از اینترنت رونق بیشتری می‌یابد.

وزیر ارتباطات ادامه داد: چندی پیش ویدئویی از یک روستای زیبا با تصاویر چشم‌نواز و بسیار دیدنی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود و در همان ویدئو یک نفر توضیح داده بود که به دلیل نبود اینترنت سال گذشته این امکان در این روستا وجود نداشت که ویدئوی زیبا از این روستا منتشر شود.

وزیر ارتباطات افزود: ما تلاش و هدفمان این است که تمام روستاها را به اینترنت متصل کنیم چرا که این کار به رونق و توسعه روستاها در حوزه‌های مختلف از جمله رونق گردشگری و توسعه صنایع‌دستی کمک می‌کند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا