اقتصادکشاورزی

تولید تخم چشم زده قزل آلا در حوزه شیلات

معاون وزیر جهادکشاورزی گفت: در تولید تخم چشم زده به تکنولوژی های خوبی دست پیدا کردیم و در آینده نزدیک در طول زنجیره تولید آبزیان قرار خواهد گرفت.

به گزارش پرس نیوز، کاظم خاوازی امروز در افتتاحیه هفتمین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان، ماهیگیری، غذاهای ایرانی و صنایع وابسته اظهارداشت: بسته های تشویقی برای حمایت از صادرکنندگان در حوزه شیلات در نظررگرفته شده است.

وی افزود : با همکاری رییس سازمان شیلات ایران برنامه ای در دست اقدام داریم که کل زنجیره تولید تا صادرات مورد بررسی قرار گیرد.

قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی اظهارداشت: با منابع و تسهیلاتی که در اختیار وزارت جهاد کشاورزی قرار دارد در راستای ابلاغیه مقام معظم رهبری در خصوص توسعه دریا محور با دقت هدایت میشود تا امکانات وزارت جهاد کشاورزی را به نقاط حساس ببریم که تولید را تحت تاثیر قراردهد.

وی تصریح کرد: اهداف ما از مرحله تولید آبزیان در بخش شیلات شروع می شود اگر تولید را به خوبی حمایت کنیم بحث صادرات نیز به خوبی شکل می گیرد یکی از اقدامات وزارت جهاد کشاورزی برنامه ریزی برای صادرات پایدار محصولات شیلاتی است.

خاوازی افزود: همچنین در تولید تخم چشم زده به تکنولوژی های خوبی دست پیدا کردیم و در آینده نزدیک در طول زنجیره تولید آبزیان قرار خواهد گرفت.

منبع:تسنیم

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا