تکنولوزی و آموزشخودرو

رونمایی از خودروی برقی ژاپنی از زیرمجموعه تویوتا

به گزارش پایگاه خبری پرس نیوز، دایهاتسو از یک خودروی سواری بدون سقف رونمایی می‌کند که به نظر می رسد برای سفرهای دریایی ساخته شده است. اگر دهه ۱۹۸۰ را به خاطر نمی‌آورید، باید بدانید که دایهاتسو زیرمجموعه تویوتا است که روی مدل‌های جمع و جور، به ویژه خودروهای کوچک کلاس kei ژاپن تمرکز دارد.

در اوایل سال جاری میلادی، تویوتا، سوزوکی و دایهاتسو برنامه‌ای را برای همکاری روی پلتفرمی برای نسل بعدی مینی ون‌های الکتریکی اعلام کردند.

ظاهر عجیب و غریب ماشین جدید ژاپنی از زیرمجموعه تویوتا / عکس

دایهاتسو اوسانپو یک خودروی سواری الکتریکی با ظاهر عجیب و غریب است که اکنون تولید شده. این نام در زبان ژاپنی به معنای «راه رفتن» است و بیانگر این ادعای خودروساز است که این وسیله نقلیه «به شما امکان می‌دهد از آرامش هوای آزاد به آرامی یک پیاده‌روی لذت ببرید».

اگرچه هیچ مشخصاتی از پیشران این خودرو اعلام نشده، اما طول آن را ۳۳۹۵ میلی متر اعلام کرده اند. درواقع شما با یک خودرو کوچک و جمع و جور روبه رو هستید.

دایهاتسو همچنین یک شکل مستطیلی با برآمدگی‌های کوتاه دارد. با این حال، پنجره‌های بزرگ اجازه می دهد تا نور طبیعی زیادی در کابین وجود داشته باشد.

کانسپت‌های Uniform Cargo و Uniform Truck از دیگر خودروهای الکتریکی دایهاتسو در نمایشگاه خودرو ژاپن هستند. آنها در اصل یک وسیله نقلیه هستند، با این تفاوت که یکی سقف بلندتری دارد و دیگری بیشتر شبیه یک ون است.

ظاهر عجیب و غریب ماشین جدید ژاپنی از زیرمجموعه تویوتا / عکس

این شرکت این دو مدل را به عنوان خودروهای تجاری جمع و جور معرفی می‌کند که دارای قطعات داخلی و خارجی قابل جابه‌جایی هستند. هر دو نسخه هم ۳۳۹۵ میلی متر طول دارند.

منبع:خبرآنلاین

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا