صفحه اصلیگردشگریهوایی

سامانه اعتبارسنجی بلیت هواپیما بزودی راه‌اندازی می‌شود

سخنگوی سازمان هواپیمایی گفت: در راستای ارائه خدمات بهتر به مسافران، سامانه اعتبارسنجی که شرایط استاندارد صدور بلیت هواپیما را در نظر می‌گیرد به زودی راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش پرس نیوز، جعفر یارزلو، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور گفت: مجوز بسیاری از شرکت‌های خدمات مسافرتی به دلیل عدم فعالیت مناسب و ارائه خدمت مطلوب به مسافران تعلیق می‌شود و در این شرایط به هیچ عنوان سازمان هواپیمایی کشور کوتاهی نمی‌کند و اگر تخلفی انجام شود به سرعت رسانه‌ای می‌کنیم.

به گفته سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور، هر روز کارشناسان در سازمان هواپیمایی با رصد سیستم‌های اینترنتی و سامانه‌های برخط اقدام به بررسی وضعیت و نحوه خدمات‌رسانی در شرکت‌های خدمات مسافرتی می‌کنند.

او می‌گوید: لیست سایت‌های فروش بلیت در سایت سازمان هواپیمایی کشور قرار دارد و مسافران برای خرید بلیت از سایت‌های معتبر می‌توانند به این لیست ها مراجعه کنند.

سامانه اعتبارسنجی بلیت هواپیما به زودی راه‌اندازی می‌شود

یازرلو گفت: سازمان هواپیمایی کشور در حال تهیه یک سامانه اعتبارسنجی بلیت است که از طریق آن تمامی شرایط دارای استاندارد صدور بلیت لحاظ می‌شود و بلیت‌های دارای اصالت از لحاظ قیمت و فروش در اختیار مسافران قرار می‌گیرد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور گفت: سایت‌های دارای مجوز به لحاظ دسترسی کاملا مطمئن هستند. مسافران می‌توانند لیست شرکت‌های خدمات مسافرتی دارای اعتبار را از سایت انجمن شرکت‌های هواپیمایی دریافت کنند.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا