اقتصادمناطق آزاد

سفر معاون امور حقوقی رئیس جمهور به منطقه آزاد اروند

معاون امور حقوقی رئیس جمهور در سفر به منطقه آزاد اروند از زیرساخت‌های تولیدی صنعتی و دریایی شهرهای آبادان و خرمشهر بازدید کرد.

به گزارش پرس نیوز، محمد دهقان در بدو ورود، از نحوه استقرار گیت‌ها در مبادی ورود به منطقه آزاد اروند در محورهای مواصلاتی به شهر اهواز بازدید کرد.

بررسی آخرین وضعیت سایت صنعتی منطقه آزاد اروند و بازدید از چند واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی آبادان و خرمشهر، بخش دیگر سفر معاون امور حقوقی رئیس جمهور به منطقه آزاد اروند بود.

دهقان ضمن بازدید از زیرساخت‌های سایت صنعتی منطقه آزاد اروند، از شرکت‌های تولیدی-صنعتی شمس جاوید اروند و ماهان پالایش اروند در شهرک صنعتی آبادان بازدید کرد.

شرکت نساجی بردیا جنوب، دیگر واحد تولیدی سایت صنعتی منطقه آزاد اروند در شهرک صنعتی خرمشهر بود که توسط وی مورد بررسی و پایش قرار گرفت.

در ادامه این بازدید، زیرساخت‌های سایت صنعتی منطقه آزاد اروند بررسی و مشکلات بخش تولید احصاء شد.

بازدید از بندر خرمشهر و آبراه اروند بخش دیگری از سفر معاون رئیس جمهور به منطقه آزاد اروند بود.

دهقان ضمن بازدید از آبراه اروند و نحوه فعالیت اداره کل بنادر و کشتیرانی خرمشهر از تاسیسات دریایی و روند فعالیت صنایع آبی در این منطقه بازدید کرد.

در روز دوم سفر معاون امور حقوقی رئیس جمهور به منطقه آزاد اروند، ضمن بازدید از اراضی کشاورزی و ظرفیت‌های بالقوه زراعی در مینوشهر، روند پیشرفت پروژه‌های عمرانی مورد پایش قرار گرفت.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا