خودروداخلیصفحه اصلیطرح های فروش

سوپرایز ایران‌خودرو برای متقاضیان این خودرو

ایران‌خودرویی‌ها چند وقت پیش توانستند تا قیمت سورن پلاس با موتور XU7P را از شورای رقابت اخذ کنند. بعد دریافت قیمت کارخانه‌ای این مدل جدید سمند، این خودروساز با سرعت بالا در جاده تحویل حرکت می‌کند.

به گزارش پرس نیوز، ایران خودرو برای ثبت نام کنندگان سورن پلاس با موتور X7P که موعد تحویل خودروی آنها پاییز 1403 تعیین شده بود، سوپرایزی در نظر گرفته است.

آن طور که اطلاعیه فروش خودروساز ساکن کیلومتر 14 جاده مخصوص نشان می دهد ایران خودرو از امادگی خود برای واگذاری پیش از موعد سورن پلاس با موتور XU7P خبر می دهد.

آبی های جاده مخصوص اعلام کردند می توانند سورن پلاس با موتور XU7P را به صورت فروش فورس با موعد تحویل 90 روزه به ثبت نام کنندگان این خودرو که از طرف ایران خودرو پیامک دریافت کرده اند، واگذار کند.

در طرح فروش فوری اعلامی برای سورن پلاس با موتور XU7P تنها رنگ سفید در نظر گرفته شده است. قیمت کارخانه ای این خودرو حدود 460 میلیون تومان است که متقاضیان دریافت فوری آن باید در یک نوبت مبلغ یاد شده را به حساب ایران خودرویی ها واریز کنند. این اتفاق به آن معناست که متقاضیان سورن پلاس با موتور XU7P می توانند حدود یکسال زودتر به خودروی درخواستی خود دسترسی داشته باشند.

البته این خودروساز طرح پیش فروش را هم برای واگذاری سورن پلاس با موتور XU7P در نظر گرفته است. آن دسته از مشتریانی که برای سورن پلاس با موتور XU7P در سامانه یکپارچه فروش نام نویسی کردند اما به هر دلیل امکان پرداخت یکجای مبلغ نهایی آن را ندارند می توانند با پیش پرداختی حول و حوش 183 میلیون و 500 هزار تومان، سورن پلاس با موتور XU7P را پیش خرید کرده و در شهریور 1403 تحویل آن را تحویل بگیرند.

البته امتیاز کسانی که سورن پلاس با موتور XU7P را پیش خرید می کنند این است که می توانند انتخاب های بیشتری برای رنگ خودروی خود در اختیار داشته باشند. تحویل سورن پلاس با موتور XU7P در شهریور با رنگ های سفید، مشکی، خاکستری متالیک و آبی کبود متالیک امکان پذیر خواهد بود.

با توجه به زمان اعلامی اول برای واگذاری سورن پلاس با موتور XU7P از سوی ایران خودرو (پاییز 1403) پیش خرید کنندگان سورن پلاس با موتور XU7P نیز می توانند سه ماه زودتر به خودروی مورد نظر خود دسترسی داشته باشند.

بنابراین ایران خودرویی ها با برنامه فروش فوری و همچنین پیش فروش متقاضیانی که یکسال باید برای در اختیار گرفتن خودروی مورد نظر خود در انتظار می ماندند را سوپرایز کردند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا