فن آوری

شگفتی کاربران شبکه اجتماعی از ویژگی جدید و جذاب اینستاگرام

در روزهای اخیر اخباری در شبکه‌های مجازی بین کاربران دست به دست می‌شود که از ویژگی جدید و جذاب اینستاگرام که در راه است حکایت دارد.

پرس نیوز؛ در روزهای اخیر اطلاعاتی از بروزرسانی جدید اینستاگرام لو رفته که باعث شگفتی کاربران این شبکه اجتماعی شده و آن‌هایی که این اخبار به گوششان رسیده بی‌صبرانه در انتظار فعال شدن این ویژگی جدید در اینستاگرام هستند.

در روزهای اخیر اخباری در شبکه‌های مجازی بین کاربران دست به دست می‌شود که از ویژگی جدید و جذاب اینستاگرام که در راه است حکایت دارد.

گفته می‌شود اینستاگرام در بروزرسانی جدید خود قرار است ویژگی جدیدی را بیافزایید که MY WEEK نام دارد. این قابلیت به کاربر این امکان را می‌دهد تا استوری خود را به جای ۲۴ ساعت، یک هفته به نمایش بگذارد.

MY WEEK

اینستاگرام درجهت ایجاد یک تجربه بهتر برای کاربران، در نظر دارد تعدادی قابلیت جدید را در بروزرسانی های آینده نرم‌افزار بگنجاند.

نکته مهم اینکه بسیاری از ویژگی‌های جدید این شبکه اجتماعی، بر پایه هوش مصنوعی کار می‌کنند. طبق برخی گزارش‌ها این برنامه همچنین قصد دارد به‌طور مستقیم و ازطریق صفحه قفل سری گلکسی S۲۴ به دوربین این محصولات دسترسی یابد.

اینستاگرام در حال حاضر طبق روال معمول که هر قابلیت جدیدی را پیش از ارائه عمومی، مدتی در حالت آزمایشی بررسی می‌کند، قابلیت MY WEEK را نیز برای کاربران محدودی فعال کرده تا پس از آزمون و خطا و تهیه نسخه پایانی در دسترس عموم قرار دهد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا