تکنولوزی و آموزشخودروفن آوری

قابلیت‌ توانایی رقابت با تسلا با خودروی برقی هواوی

خودروی الکتریکی Luxeed S7 در حین رانندگی خودران، مسیرها را با دقت دنبال می‌کند، در مواقع لازم چراغ راهنما یا هشدار را روشن می‌کند و در صورت مواجهه با افراد، موانع یا خودروهای دیگر، سرعتش را کاهش می‌دهد یا متوقف می‌شود.

پرس نیوز، یو چنگ‌دونگ، مدیرعامل هواوی، در جریان کنفرانس مطبوعاتی اخیر با نمایش ویدیویی ۶ دقیقه‌ای، از ویژگی پارک خودکار خودروی Luxeed S7 رونمایی کرد که قطعا این قابلیت توانایی رقابت با تسلا و دیگر رقبا را برای هواوی فراهم می‌کند.

در این ویدیوی ۶ دقیقه‌ای، دو ویژگی این خودرو به وضوح مشخص است. قابلیت اول ولت پارک (Valet Parking) است. یعنی این خودرو می‌تواند بدون راننده و دخالت انسان خودش پارک شود و قابلیت دوم فراخوانی با یک کلیک است که این امکان را فراهم می‌کند تا از طریق اپلیکیشن گوشی خودرو را صدا کنید تا جلوی شما ظاهر شود.

قابلیت جذاب و رقابتی ولت پارک به راننده این امکان را می‌دهد تا با اطمینان خاطر خودرو را ترک کرده و به آن اجازه دهد که به‌طور خودکار به مکان پارک مشخص‌شده حرکت کند.

خودروی الکتریکی Luxeed S7 در حین رانندگی خودران، مسیرها را با دقت دنبال می‌کند، در مواقع لازم چراغ راهنما یا هشدار را روشن می‌کند و در صورت مواجهه با افراد، موانع یا خودروهای دیگر، سرعتش را کاهش می‌دهد یا متوقف می‌شود.

هواوی

این خودروی جذاب در صورت مساعد بودن شرایط این امکان را دارد که علاوه بر نشان دادن مهارت خودرانی در جاده‌های پر پیچ و خم با سرعت ۲۰ کیلومتر بر ساعت حرکت کند. در مواقع ترافیک نیز از هوشمندی و ایمنی بالایی برخوردار است.

با رسیدن به مکان پارکینگ مشخص‌شده، خودرو به‌صورت خودکار فرایند پارک کردن را کامل می‌کند. این خودرو نه‌تنها در حد یک راننده انسانی بلکه در برخی شرایط بهتر از او نیز قادر به پارک کردن است.

ویژگی «فراخوانی با یک کلیک» که به کاربر اجازه می‌دهد با یک دستور ساده از طریق گوشی هواوی خود، Luxeed S7 را از راه دور فراخوانی کند تا خودرو به‌ محل مورد نظر بیاید، دیگر قابلیتی است که این امکان را فراهم می‌کند تا این خودروی برقی توانایی رقابت با تسلا و دیگر رقبا را داشته باشد.

رانندگی در پارکینگ نشان داده شده در ویدئو واقعاً آسان نیست. این ویدئو انعطاف‌پذیری و توانایی سیستم را برای رانندگی در شرایط جاده‌های متنوع، از جمله فضاهای باریک نشان می‌دهد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا