گردشگریهوایی

لغو مجوز فعالیت دو دفتر خدمات مسافرتی در گلستان

اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان، مجوز فعالیت دو دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان گلستان لغو کرده است.

به‌گزارش پرس نیوز،به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان، علی نوری روز پنجشنبه ۲۵ آبان‌ماه ۱۴۰۲ با اعلام این خبر گفت: مجوز فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی دهکده گشت هیرکان و آنیک سیر هیرکان لغو شده است.

رئیس گروه معاونت گردشگری استان گلستان خاطرنشان کرد: شرکت‌ها و دفاتری که پروانه فعالیت آن‌ها ابطال یا تعلیق شده است به استناد قانون، حق هیچ‌گونه ثبت‌نام و برگزاری تورهای داخلی و خارجی و ذخیره مکان و هرگونه خدمات ایران‌گردی و جهانگردی را ندارند.

او افزود: مسافران و گردشگران در هنگام دریافت خدمات مسافرتی به دفاتر گردشگری مجاز و دارای پروانه بهره‌برداری مراجعه کنند و در صورت مشاهده واحدهای متخلف و بدون مجوز، مراتب را به معاونت گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اطلاع دهند.

نوری با تأکید بر این‌که اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان و ادارات شهرستانی براساس ظرفیت خود روی فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی نظارت دارند، بیان کرد: در بازدهای نظارتی کارشناسان از ابتدای سال تاکنون ۱۹ تذکر و ۱۱ اخطار برای دفاتر خدمات مسافرتی به ثبت رسیده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا