خودروداخلیصفحه اصلی

ماموت خودرو نماینده رسمی خودروهای رنو در ایران شد

طبق اطلاعیه رسمی صفحه رنو، از این به بعد ماموت خودرو نماینده رسمی این شرکت فرانسوی در ایران خواهد بود و ارائه خدمات پس از فروش محصولات وارداتی رنو را برعهده خواهد گرفت.

به گزارش پرس نیوز، امروز صفحه رسمی رنو در ایران در قالب یک پست اعلام کرد که از این به بعد ماموت خودرو قرار است خدمات پس از فروش خودروهای وارداتی رنو را ارائه دهد. به این ترتیب صاحبان رنوهای وارداتی زین پس می‌توانند برای دریافت خدمات پس از فروش مانند تعمیر، عیب یابی، سرویس دوره ای، تامین قطعات و … به نمایندگی‌های رسمی ماموت خودرو مراجعه کنند.

در گذشته نگین خودرو علاوه بر واردات محصولات رنو، ارائه خدمات پس از فروش خودروهای این شرکت فرانسوی را نیز برعهده داشت اما حالا دیگر مسئولیتی بر دوشش نیست و ماموت از طرف رنو جایگزین شده است. از این رو در آینده‌ای نزدیک احتمالاً ماموت خودرو، واردات و یا مونتاژ محصولات رنو را نیز آغاز کند زیرا فقط اخذ نمایندگی به شرط ارائه خدمات پس از فروش برای این شرکت صرفه اقتصادی ندارد و به هیچ وجه عاقلانه نیست.

در نتیجه می‌توان گفت ماموت خودرو با این اقدام به نوعی خود را متولی واردات و یا مونتاژ رنو در ایران معرفی و راه واردات رنو را برای دیگر واردکنندگان سخت کرده است. همان طور که می‌دانید داستان واردات نیسان طوری پیش رفته که درحال‌حاضر ۵ شرکت مدعی واردات محصولات نیسان شده‌اند و این در حالی است که هنوز هیچ کدام از آنها برنامه‌ای برای ارائه خدمات پس از فروش خودروهای این شرکت ژاپنی ندارند. با توجه به این قضیه ماموت خودرو در نخستین اقدام خود را نماینده رسمی رنو در ایران معرفی کرد تا در آینده بتواند به راحتی واردات و یا مونتاژ را انجام دهد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا