خودروداخلیصفحه اصلیطرح های فروش

مزايده عمومی اينترنتی خودرو شركت ايران خودرو برگزار می شود

شركت ایران خودرو درنظردارد تعدادی ازخودروهای سواری آسیب دیده ، صفر و كاركرده خود را از طریق مزایده عمومی و به روش اینترنتی مزایده شماره 3-2 به فروش برساند .

زمان برگزاری مزایده :

 

به گزارش پرس نیوز، زمان  برگزاری مزایده ایران خودرو از ساعت 08:30 الی 15:00 روزهای چهارشنبه مورخ 1403/02/05 لغایت روزشنبه مورخ 1403/02/08 ادامه دارد

آدرس محل برگزاری مزایده :

 

تهران، كیلومتر 14اتوبان تهران – كرج، به سمت شهرك سرو آزاد (پیکانشهر)، خیابان هشتم غربی، انتهای بلوارگیاه شناسی ، درب2 – سایت برگزاری مزایده های شركت ایران خودرو

توجه

 

قابل توجه مشتریان محترم ایران خودرو : به جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده افراد و سایت های سود جو مقتضی است جهت ارائه پیشنهاد قیمت صرفا از طریق سایت اینترنتی به آدرس ذیل مراجعه فرمایید :

Auction.ikco.ir

− سپرده شركت در مزایده برای هر خودرو مبلغ یکصد میلیون ریال می باشد لذا تاكید می گردد امکان اخذ سپرده از طریق درگاه بانکی موجود در سامانه اینترنتی صرفا از كارت های شخصی عضو شبکه بانکی شتاب (مشتری) امکان پذیر می باشد. (محدودیت پرداخت طبق ضوابط بانکی).

− درگاه بانکی هوشمند ، فقط امکان انتقال وجوه از كارتهای صاحب اصلی حساب بانکی را دارد.

− مشروح شرایط مزایده در سایت ایران خودرو ir.ikco.www و سامانه برگزاری مزایده اینترنتی به طور كامل درج شده است و شركت در مزایده و ارائه پیشنهاد قیمت به منزله قبول شروط و تکالیف مقرر در اسناد مزایده می باشد.

− مزایده گزار در رد یا قبول پیشنهادات در هر مرحله از فرایند مزایده مختار می باشد.

− شركت كنندگان باید شرایط مزایده را به دقت مطالعه وسپس تایید نمایند تا امکان ادامه فرایند شركت در مزایده فراهم گردد.

− كلیه وجوه دریافتی از بابت فروش اقلام موضوع مزایده از طریق درگاه بانکی سامانه و یا از طریق حواله بانکی خواهد بود و هرگونه مالیات، عوارض و حقوق دولتی مربوطه طبق مقررات و قوانین برعهده برنده مزایده بوده و همچنین هزینه برگزاری مزایده نیز به عهده برنده مزایده می باشد.

− كلیه شركت كنندگان موظف به رعایت دستورالعمل های مرتبط با پیشگیری از ابتلاء به ویروس كرونا می باشند و همراه داشتن ماسك و دستکش توسط شركت كنندگان در محل مزایده الزامی می باشد.

− برنده مزایده بایستی ظرف مدت مشخص شده در سامانه و پس از اعلام نتایج ، نسبت به واریز كل مبلغ خودرو حداكثر تا مهلت تعیین شده اقدام نماید درغیر این صورت طبق شرایط مزایده، سپرده شركت در مزایده، بدون انجام هرگونه تشریفات قضایی یا اداری به نفع مزایده گزار وصول و شركتكننده حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت. (ضمناً بعد از واریز وجه مابه التفاوت به هیچ وجه امکان انصراف وجود ندارد).

− این مزایده شامل محدودیت كدملی نمی باشد.

− جهت كسب اطالعات بیشتر به اطالعیه های اعلامی در محل برگزاری مزایده مراجعه و یا با شماره تلفن های : 44796948 – 44796956 تماس حاصل فرمایید.

− قبل ازمراجعه جهت ثبت نام به سایت اینترنتی مزایده ، تکمیل اطالعات شخصی در وب سایت ir.ikco.esale://https الزامی است و در صورت عدم ثبت اطالعات امکان شركت در مزایده وجود ندارد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا