گردشگریهوایی

نخستین پرواز شرکت جدید هواپیمایی در فرودگاه بوشهر برقرار شد

به گزارش پایگاه خبری پرس نیوز، مهدی مهرانگیز با اشاره به ورود دستگاه قضایی استان در راستای حفظ حقوق عامه گفت: خدمات پروازی در استان بوشهر دچار کمبود‌هایی بود که موجب نارضایتی زیاد مردم استان شده بود که با ورود دستگاه قضایی به این موضوع اقداماتی صورت گرفت که در این راستا با پیگیری‌ها و جلساتی که با مسئولین سازمان هواپیمایی کشور و مسئولین شرکت هواپیمایی چابهار صورت گرفته شد تا جایی که امروز با همکاری سازمان هواپیمایی کشور و این شرکت شاهد برقراری اولین پرواز تهران به بوشهر هستیم و پیگیری‌های دستگاه قضایی، امروز این پرواز در بوشهر بر زمین نشست که این امر مورد رضایت مردم قرار گرفته شد.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر ضمن تشکر از مدیرعامل شرکت هواپیمایی چابهار جهت راه اندازی خطوط پروازی تهران بوشهر تصریح کرد: با شرکت‌های دیگر هواپیمایی هم رایزنی‌هایی شده و جلسات مختلف برگزار شده است که علاوه بر افزایش پرواز‌های تهران به بوشهر و بلعکس ان شاالله به زودی شاهد افزایش خطوط پروازی به نقاط مختلف کشور نیز باشیم.

وی در ادامه به اضافه شدن پرواز‌های خارجی نیز اشاره کرد وگفت: در صدد هستیم با پیگیری و رایزنی‌های لازم خطوط پروازی مستقیم بوشهر به نجف اشرف و بلعکس را راه‌اندازی کنیم که ان شاالله در این مورد نیز به زودی این امر محقق شود و مردم شریف استان بتوانند از این خدمات پروازی نیز بهره‌مند شوند.

مهرانگیز تصریح کرد: در خصوص راه اندازی خطوط مستقیم پروازی از بوشهر به کشور دبی و بلعکس نیز پیگیر هستیم که اگر در این مورد نیز با شرکت پروازی به تفاهم برسیم این خطوط پروازی نیز به پرواز‌های خارجی فرودگاه بوشهر اضافه می‌گردد.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر با اشاره به اینکه این اقدامات جهت بالابردن سطح خدمات‌دهی پروازی در استان بوشهر انجام شده است اظهار داشت: استفاده کردن از حمل‌و‌نقل ایمن و با کیفیت یکی از مصادیق حقوق عامه است که در این راستا پیگیری‌های لازم جهت استفاده از این خدمات توسط دادگستری استان بوشهر همچنان در دستور کار قرار دارد.

با ورود اولین هواپیمای پروازی تهران به بوشهر از شرکت هواپیمایی چابهار مورد استقبال مسئولین قرار گرفت که با اهدای گل از خلبان و همکارانش تقدیر به عمل آمد.

منبع:ایلنا

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا