خارجیخودروصفحه اصلی

گلف جدید فولکس واگن در سال 2024 با پیشرانه های جدید عرضه می شود

گلف با سرعت به 50 سالگی خود در سال 2024 می رسد و خود را برای تحول دیگری آماده می کند.

به گزارش پرس نیوز، در سال 1974، معرفی گلف توسط فولکس واگن، تغییری انقلابی در چشم انداز خودرو را رقم زد و بیتل افسانه ای را با دیفرانسیل جلو و طراحی همه کاره جایگزین کرد. گلف با سرعت به 50 سالگی خود در سال 2024 می رسد و خود را برای تحول دیگری آماده می کند.

این شرکت وعده داده است که در چند هفته کوتاه اولین نمایش جهانی تازه سازی میانسالی را به نمایش بگذارد. این آخرین نسلی خواهد بود که دارای نسخه بنزینی با نسل نهم است که در ابتدا برای سال 2030 به طور کامل برقی در نظر گرفته شده است.

گلف 1

به روز رسانی 2024 نوید بسیاری از ارتقاها را می دهد ظاهر جدید، پیشرانه های جدید و سیستم اطلاعات، سرگرمی جدید. تمام حوزه‌هایی که فولکس‌واگن اگر می‌خواهد سهم قابل‌توجهی از بازار خود را حفظ کند، به شدت باید به آنها رسیدگی کند. فولکس‌واگن جزئیات زیادی را برای به‌روزرسانی آینده به اشتراک نگذاشته است، اما مطمئناً امیدواریم که e-Golf بازنشسته شده در سال 2021 بازگردد.

توماس شفر، رئیس برند فولکس واگن، قبلاً تأیید کرده بود که پس از تکمیل چرخه عمر نسخه فعلی، این شرکت روی نسل موتور احتراقی جدید برای گلف سرمایه گذاری نخواهد کرد. این تصمیم نشان دهنده تغییر فولکس واگن از موتورهای احتراقی سنتی به توسعه مقرون به صرفه خودروهای الکتریکی است. با هدف بلندپروازانه فروش 80 درصدی فروش برق در اروپا و 55 درصدی در آمریکای شمالی تا سال 2030، این شرکت قصد دارد هویت خود را در چشم انداز در حال تکامل خودرو تغییر دهد.

گلف 1

برخلاف گمانه زنی ها در مورد بازنشستگی نام نمادین گلف، فولکس واگن قصد دارد آن را در حوزه الکتریکی زنده نگه دارد. شفر به عنوان بخشی از برنامه این برند برای عرضه 10 مدل الکتریکی جدید تا سال 2026 به مدل الکتریکی آینده با نام گلف، احتمالا تا سال 2028 اشاره کرد. هدف این حرکت حفظ ارزش ویژه برند مرتبط با نام گلف است که توسط میلیون ها علاقه مند در سراسر جهان فولکس واگن به رسمیت شناخته شده است.

مفهوم ID.2all، اشاره ای به میراث طراحی گلف، در خط لوله قرار دارد. این کانسپت که انتظار می‌رود در سال 2026 تولید شود، نشانه‌های طراحی نسخه‌های قبلی گلف را در خود دارد و احتمالاً بخشی از خط تولید ID.Golf در حال تکامل است. در حالی که نام دقیق آن نامشخص است، ارتباط با برند گلف همچنان ادامه خواهد داشت و از محبوبیت و شناخت پایدار آن استفاده می‌کند.

گلف 3

 

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا