اقتصادتعاون و کار

یارانه آبان‌ماه بر اساس دهک‌بندی اعلامی واریز شد

یارانه کمک معیشتی مرحله ۱۵۳ مربوط به آبان ماه ۱۴۰۲ امروز (یکشنبه، ۲۱ آبان) به حساب همه سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه در سراسر کشور واریز شد و قابل برداشت است.

به گزارش پرس نیوز، سازمان هدفمندی در اطلاعیه‌ای اعلام‌کرد: یارانه کمک‌معیشتی مرحله ۱۵۳ بر اساس دهک‌بندی اعلامی توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب سرپرستان خانوار واریز شد و قابل برداشت است.

بر همین اساس، در صورتی که سرپرستان خانوار جزو دهک‌های نخست تا سوم هستند، مبلغ ۴۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر و در صورتی که جزو دهک‌های چهارم تا نهم قرار دارند، مبلغ ۳۰۰ هزار تومان به‌ازای هر نفر به حساب آنان واریز خواهد شد.

کالابرگ الکترونیکی

چنانچه سرپرستان خانوار از کالابرگ الکترونیکی استفاده نکرده باشند، رقم کامل یارانه برای ایشان قابل برداشت است و در صورت استفاده به همان میزان از یارانه خانوار کسر شده و باقی مانده مبلغ به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود.

کسر اقساط تسهیلات اربعین و وام کرونایی

برپایه این اطلاعیه، چنانچه سرپرستان خانوار پیش از این نسبت به دریافت تسهیلات قرض الحسنه ۱۰ میلیون ریالی دوم کرونا اقدام کرده‌اند، باقی مانده اقساط این تسهیلات از مبلغ واریزی به حساب آنان کسر خواهد شد.

همچنین سرپرستان خانواری که تسهیلات اعزام به عتبات عالیات (اربعین) را دریافت کرده‌اند، اقساط این تسهیلات به نسبت بُعد خانوار از حساب ایشان کسر خواهد شد.

منبع:ایرنا

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا