اقتصادمناطق آزاد

2091 مجوز سرمایه گذاری در منطقه آزاد قشم صادر و تمدید شد

مدیر جذب سرمایه گذاری و بازاریابی سازمان منطقه آزاد قشم از صدور و تمدید 2 هزار و 91 فقره مجوز فعالیت اقتصادی از ابتدای سال جاری در این منطقه خبر داد.

به گزارش پرس نیوز، سید مسعود آل عبایی با اعلام این خبر، اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد 590 مجوز سرمایه گذاری در حوزه های صنعتی، خدماتی و تجاری برای فعالان اقتصادی متقاضی در منطقه آزاد قشم صادر شده است.

آل عبایی ادامه داد: از این تعداد مجوزهای صادر شده، 105 مورد مربوط به بخش صنعتی، 265 مورد مرتبط به بخش خدماتی و پیمانکاری و 220 فقره مربوط به حوزه تجارت و بازرگانی است.

وی با بیان اینکه در این مدت 1501 فقره مجوز نیز در حوزه‌های مختلف در این منطقه تمدید شده است، افزود: از این تعداد 229 فقره مجوز در حوزه صنعت، 646 مجوز مرتبط با بخش خدماتی و گردشگری و 626 فقره مجوز در حوزه تجارت برای فعالان اقتصادی است.

مدیر جذب سرمایه گذاری و بازاریابی سازمان منطقه آزاد قشم تصریح کرد: همچنین تعداد مجوزهای سرمایه گذاری صادر و تمدید شده از ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ترتیب بیش از 34 و 18 درصد رشد نشان می دهد.

آل عبایی در پایان خاطرنشان کرد: با هدف گذاری صورت گرفته به دنبال حذف روندهای ادارای اضافی، تسهیل و کوتاه سازی فرآیندهای سرمایه گذاری در منطقه آزاد قشم در آینده نزدیک هستیم.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا